Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.

zdrowypasaz

...jest pustyStrona głównaO firmie
Informacje
Szybki kontakt
Zdrowital
Krzysztof Kozłowski
ul. Hallera 27/2
87-100 Toruń

NIP: 9561030865
email: kontakt@zdowypasaz.pl
O firmie


Witamy w e- pasażu zdrowia

Mamy przyjemność powitać Państwa w nowym e- pasażu, który za główny cel stawia sobie i Klientom promowanie zdrowego stylu życia. Aby to osiągnąć pragniemy zgrupować na tej stronie możliwie jak najwięcej produktów pozytywnie wpływających na nasze zdrowie, samopoczucie, stan umysłu i witalność. Nasza oferta to produkty zdrowe, ekologiczne, wysokiej jakości i w dużej części posiadające odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich walory.

Każdy z nas wie, co trzeba robić, aby żyć zdrowo. Bez zająknięcia wymienimy:
- odpowiednio się odżywiać
- ruszać się, uprawiać sport
- stosować witaminy i suplememty diety, dbać o ciało
- korzystać z urządzeń odnowy i rehabilitacyjnych

Tylko tyle i aż tyle. Zdajemy sobie sprawę, że większość powie- aż tyle. Jednak można zacząć od małych kroczków i przekonać się, czy warto stawiać w przyszłości duże kroki. Naszym zdaniem - WARTO!

Intencją e- pasażu zdrowia jest skumulowanie w jednym miejscu wszystkiego, co może dopomóc w prowadzeniu zdrowego stylu życia, a także w odzyskaniu sił. Ma służyć wszystkim, bez wyjątku. A my zrobimy wszystko, by ta oferta nikogo nie zawiodła i przyczyniła się do ratowania tego, co mamy najcenniejsze- własnego zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!

...jest pusty

Szybki kontakt
Zdrowital
Krzysztof Kozłowski
ul. Hallera 27/2
87-100 Toruń

NIP: 9561030865
email: kontakt@zdowypasaz.pl
Pasaż handlowy zdrowital to miejsce gdzie znajdziesz produkty ekologiczne stworzone specjalnie dla Ciebie. Tutaj dostępna jest ekologiczna żywność w najlepszej jakości. Nasza zdrowa żywność sprowadzana jest specjalnie dla naszych klientów z dalekich zakątków świata. Oferujemy witaminy suplementy w tym suplementy diety w niskich cenach. Nasz pasaż zdrowia podpowie Ci jak wykożystać urlop wypoczynek oraz wczasy zdrowotne w należyty sposób, najważniejsze jest zdrowie rehabilitacja prowadzona w odpowiedni sposób również pomaga stanąć na nogi zwłaszcza osobą po wypadkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.